Спонсор у Сполучених Штатах має розпочати процес подачі заяви за програмою “Єднаймося для України”, заповнивши Форму І-134 (Декларація фінансової підтримки) через Службу імміграції та громадянства (USCIS), вказавши інформацію про себе та громадянина України, спонсором якого він/вона виступає. Спонсорів перевірятиме уряд США, щоб переконатися у їхній спроможності підтримати громадян України та захистити їх від потенційної експлуатації.

Разом із заявою спонсор має надати письмове свідчення про намір надавати матеріальну підтримку (affidavit of support), фінансові документи, що підтверджують його/її прибутки та звіт про майно. Супроводжуючі документи, що письмово підтверджують намір надати підтримку, можуть містити підтвердження громадянства США, виписки з банківського рахунку, лист від роботодавця, звіт про майно.

Приклади типів підтримки бенефіціарів, які спонсори мають враховувати, розглядаючи їхню здатність виконати це зобов’язання, включають:

  • Прийняти бенефіціарів після прибуття у Сполучені Штати та доставити їх у визначене місце проживання.
  • Забезпечення належним та безпечним житлом на період дії гуманітарного дозволу, а також основними речами першої необхідності.
  • У відповідних випадках допомога бенефіціару в оформленні необхідних документів, наприклад, що стосуються дозволу на працевлаштування, картки соціального страхування та послуг, на які вони можуть мати право
  • Забезпечення необхідної медичної допомоги та медичних потреб бенефіціара протягом дії дозволу
  • За потреби, допомога бенефіціару у доступі до освіти, вивченні англійської мови, працевлаштуванні та зарахуванні дітей до школи.