Потенційні бенефіціари з України мають надати біографічні та біометричні дані уряду США задля здійснення процесу перевірки службами безпеки. Особи будуть перевірені через міжвідомчу розвідку, правоохоронні органи та через органи боротьби з тероризмом. Всі, хто не пройдуть ці перевірки, що здійснюються за кордоном, не будуть авторизовані для подорожі до Сполучених Штатів.

Після прибуття до пункту пропуску, кожна особа буде перевірена Митною та прикордонною службою (СВР) задля додаткової перевірки, включаючи біометричний скринінг. Всі, кого буде виявлено такими, що становлять загрозу національній чи громадській безпеці, буде відправлено до Імміграційної та митної служби США (ІСЕ).

Заявники також мають підтвердити попередні щеплення від кору, поліомеліту, та КОВІДу-19. Особи, які не були щеплені попередньо, мають отримати першу дозу необхідних щеплень до того, як вони отримають дозвіл на подорож до США.

Додатково, бенефіціари що отримали дозвіл на вʼїзд до США за програмою «Єднаймося для України» повинні протягом 90 днів від часу вʼїзду заповнити медичне свідоцтво про те, що вони пройшли перевірку на туберкульоз та отримали додаткові щеплення, у разі необхідності. Бенефіціари також повинні посвідчити перевірку на туберкульоз їх неповнолітніх дітей протягом 90 днів від дня прибуття до США, навіть якщо дитина молодша ніж 2 роки і підпадає під виняток щодо перевірки на туберкульоз. Бенефіціари відповідають про оплату щеплень та перевірки на туберкульоз, включно аналізу крові IGRA на присутність туберкульозу.

Бенефіціари, у яких було виявлено туберкульоз, повинні прийняти необхідні заходи, включаючи додаткові аналізи, такі як рентген, ізоляцію та лікування.

Є інші вимоги щодо подорожей. які визначені Центрами контролю та профілактики захворювань (CDC), зокрема тестування на КОВІД-19 перед подорожжю.