Аби подати заяву на отримання дозволу працювати, ві повинні заповнити форму I-765, Дозвіл на отримання дозволу на роботу (Application for Employment Authorization Document (EAD)). Щоб заповнити цю форму онлайн, перейдіть на сайт USCIS: https://www.uscis.gov/i-765

Якщо ви подаєте заяву будучи отримувачем тимчасового гуманітарного дозволу на вʼїзд (включаючи за програмою “Єднаймося для України”, вкажіть у графі 27 категорію (с)(11). Додайте до вашої заяви такі документи:

  • 2 фотографії паспортного розміру
  • копію першої сторінки вашого паспорту та сторінки, де стоїть печатка про вʼїзд до США, якщо у вас така печатка є
  • копію вашої форми І-94 (обидві сторони). Якщо ві не получили цю форму на кордоні, роздрукуйте її з цього сайту: https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/recent-search  

Кожна особа, яка хоче отримати дозвіл на роботу, має подавати заяву І-765 окремо. 

Позначте галочками пункти 14 і 15 у формі І-765 для того щоб отримати нову картку соціального страхування, навіть якщо ви попередньо отримали номер або картку соціального страхування не призначену для роботи.

21 листопада 2022 року USCIS оголосило, що українцям із гуманітарним умовно-достроковим звільненням не потрібно буде сплачувати збір за подачу початкової заявки на дозвіл на працевлаштування (EAD), якщо їхню форму I-765 буде відправлено поштою, починаючи з 21 листопада 2022 р. (і на поштовому штемпелі зазначено дату 21 листопада або пізніше) або подано онлайн, починаючи з 5 грудня 2022 р.

Щоб отримати звільнення від сплати збору під час надсилання початкової паперової заявки на отримання документа про дозвіл на роботу, введіть таку інформацію у форму I-765:

Виберіть «Початковий дозвіл на прийняття на роботу» (частина 1, пункт 1.a.);
Введіть «Україна» в:
Країна громадянства (частина 2, пункти 18.a. та 18.b.), та/або
Країна народження (частина 2, пункт 19.c.);
Введіть «C11» у категорії відповідності (частина 2, пункт 27.); і
Подавати без оплати.

Щоб отримати звільнення від сплати збору під час подання початкової заявки на отримання документа про дозвіл на працевлаштування в Інтернеті, введіть таку інформацію у форму I-765 онлайн:

У розділі підстави відповідності вкажіть свою «категорію відповідності»;
Для категорії, за якою ви подаєте заяву, виберіть «c(11) Ukraine Parole» зі спадного меню;
Виберіть причину подання заявки як «Початковий дозвіл прийняти роботу»; і
Перегляньте та надішліть заявку, щоб отримати комісію в 0 доларів США.

Для осіб, які подають заявку поштою до 21 листопада або онлайн до 5 грудня, плата за заявку становить 410 доларів США.

Кандидати, яким необхідно подати форму I-765 Application for Employment Authorization (EAD) поштою до 21 листопада або онлайн до 5 грудня, які не можуть дозволити собі сплатити внесок (для себе чи членів своєї родини), можуть подати запит на звільнення від плати поштою. Під час запиту на звільнення від сплати збору можна подати лише надіслану поштою паперову форму I-765 (без онлайнових заявок). Запит на звільнення від сплати збору необхідно надіслати поштою за допомогою форми I-912 «Запит на звільнення від сплати збору», яку можна знайти тут: https://www.uscis.gov/i-912

Форму I-912 «Запит на звільнення від збору» та форму I-765 «Заявку на дозвіл на працевлаштування» (EAD) слід надіслати на одну з наступних адрес разом із необхідною документацією:

Якщо ви надсилаєте через U.S. Postal Service (USPS), надсилайте за адресою:

USCIS
Attn: AOS
P.O. Box 805887
Chicago, IL 60680

Якщо ви використвуєте FedEx, UPS або DHL надсилайте за адресою:

USCIS
Attn: AOS (Box 805887)
131 South Dearborn-3rd Floor
​Chicago, IL 60603-5517

Для сім’ї потрібно подати лише одну заяву про звільнення від сплати збору, якщо на дозвіл на роботу звертаються кілька членів сім’ї. Якщо ви подаєте заяву на звільнення від плати для вашої сім’ї, ви також повинні додати до заяви про дозвіл на роботу завірений переклад свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження дітей.