Громадяни України,  які отримали тимчасовий гуманітарний дозвіл на вїʼзд можуть мати право на отримання номеру соціального страхування США. Існує два можливих шляхи: Ви можете звернутися напряму до Адміністрації Соціального Страхування, або під час подання форми І-765 на отримання дозволу на роботу (Application for an Employment Authorization Document (EAD)). 

Отримувач тимчасового гуманітарного дозволу на вїʼзд, який має лише форму І-94, або печатку дозволу у паспорті, мають право подати заяву лише на неробочий номер соціального страхування (SSN). Якщо ви подаєте заяву на отримання пільг, співробітник агентства соціальної підтримки має надати вам лист-звернення до Адміністрації Соціального Страхування, який би підтвердив, що ця служба вимагає ваш SSN з метою обробки вашої заяви на отримання пільг. За наявністю такого листа Адміністрація Соціального Страхування має прийняти вашу заяву на отримання SSN.

Аби відправити заяву на неробочий SSN напряму через Адміністрацію Соціального Захисту, заповніть та роздрукуйте анкету на отримання SSN. Принесіть роздруковану анкету до найближчого відділення Адміністрації Соціального Захисту разом зі своїм паспортом, І-94, свідоцтвом про народження, свідоцтвом про одруження, та листом-зверненням від агентства соціальної підтримки. Можливо, вам необхідно буде  записатися на прийом заздалегідь. Підготуйте переклади усіх необхідних документів заздалегідь.

Посилання на бланк заяви на отримання SSN знаходиться тут: https://www.ssa.gov/forms/ss-5.pdf

Вы можете знайти найближчий офіс Адміністрації Соціального Захисту за цим посиланням: https://secure.ssa.gov/ICON/main.jsp#officeResults

Ви також можете подати заяву на отримання SSN, що надається роботодавцю, під час подання заяви на отримання дозволу на роботу.. Під час заповнення форми I-765 Application for Employment Authorization Document (EAD), відмітьте поля 14 та 15 аби отримати SSN. Ви можете це зробити навіть якщо раніше вже отримали неробочий SSN. Інформація яку ви надали у цій формі буде передана до Адміністрації Соціального Захисту для видачі SSN.