Тільки тому, що особа отримала TPS не надає їй права на будь які пільги чи допомогу від держави.  Однак, деякі особи можуть мати право на отримання певних пільг, якщо вони вже мають певний юридичний статус або якщо вони схвалені на певний юридичний статус, поки вони мають TPS.

Українські громадяни (та деякі особи не громадяни України, які проживали в Україні) яким Міністерство внутрішньої безпеки США надали чи нададуть гуманітарний дозвіл на в’їзд -можуть претендувати на деякі державні пільги. Ці пільги можуть включати готівкову допомогу через Тимчасову допомогу сім’ям, що її потребують (Temporary Assistance for Needy Families (TANF)) або Додаткові соціальні виплати (Supplemental Security Income), медичне страхування через Medicaid та допомогу продуктами харчування через Програму додаткової допомоги з харчуванням  (Supplemental Nutrition Assistance Program, SNAP). Якщо ви не підпадаєте під дію цих програм, ви можете претендувати на державні пільги від вашого штату або від агенства, що займається біженцями у вашому штаті. Ці пільги можуть включати готівкову допомогу, медичні огляди, допомогу з працевлаштуванням та інші послуги.

Для більш детальної інформації, пройдіть за посиланням: https://www.acf.hhs.gov/orr/fact-sheet/benefits-ukrainian-humanitarian-parolees.

Деякі штати чи муніципалітети пропонують непостійним резидентам деякі пільги, в залежності від правового статусу особи. Необхідно проконсультуватися з кожним штатом чи муніципалітетом окремо щодо надання пільг.

Кожен штат також має свої закони щодо водійських посвідчень. Деякі штати дозволяють водіям з закордонними посвідченнями керувати автівками на законних підставах протягом року. Інші штати дозволяють непостійним резидентам подати на гостьове посвідчення, здавши екзамен та придбавши страхування. Зауважте, що тимчасове або гостьове водійське посвідчення не обов’язково кваліфікується як форма посвідчення особи, видана державою.