21 листопада 2022 року USCIS оголосило, що українцям, умовно-достроково звільненим, і членам їхніх сімей, які відповідають вимогам, не потрібно чекати, поки USCIS затвердить їхню заявку на отримання дозволу на працевлаштування, перш ніж вони зможуть працювати в Сполучених Штатах протягом 90 днів. Вони можуть показати роботодавцю непрострочену форму I-94. Особи, які отримали свою форму I-94 під час умовно-дострокового звільнення в Сполучені Штати, повинні відвідати веб-сайт митної та прикордонної служби США (CBP), щоб переглянути та роздрукувати копію своєї форми I-94.

Українці повинні мати непрострочену форму I-94 з класом допуску «UHP» («Український гуманітарний умовно-достроково звільнений», прийнятий через «Uniting for Ukraine») або «DT» (достроково-достроково звільнений, якому надано умовно-дострокове звільнення в пункті в’їзду або в районному офісі). Вони можуть пред’явити свою форму I-94 як прийнятну квитанцію, щоб підтвердити свою особу та підтвердити свій дозвіл на працевлаштування для цілей перевірки форми I-9 права на роботу. Зауважте, що для українців, прийнятих за класом «DT», I-94 має бути видано між 24 лютого 2022 року та 30 вересня 2023 року та вказувати Україну як країну громадянства в документі.

Квитанцію I-94 можна використовувати протягом перших 90 днів роботи після дати найму працівника. Українські умовно-достроково звільнені, які планують працювати довше 90 днів, повинні подати заяву на дозвіл на працевлаштування (EAD). Щоб отримати фізичний EAD, українські умовно-достроково звільнені повинні подати форму I-765 до USCIS онлайн або поштою.