Так, але ви повинні подати заяву про надання притулку та про призупинення депортації (Форма І-589) протягом одного року після прибуття до Сполучених Штатів.

Особи, які отримали Тимчасовий Захищений Статус (Temporary Protected Status, TPS) або тимчасовий гуманітарний дозвіл на в’їзд, можуть подати заяву на отримання політичного притулку після закінчення річного терміну з часу їх в’їзду до США, якщо їх заява буде подана в прийнятний термін.

Невелика кількості осіб може мати виключення з однорічного терміну, згідно нещодавнього позову (угода про груповий позов Мендес-Рохас). Особи, які у минулому перетнули кордон у пошуках притулку (але були зупинені та не проінформовані про своє право на пошук притулку протягом року після перетину кордону) можуть кваліфікуватися на виключення з обмеження про однорічний термін подачі, у випадку, якщо вони подали заяву до імміграційного суду чи Служби з громадянства та імміграції США (USCIS) до 22 квітня 2022 року. Це виключення навряд стосується більшості громадян України, які прибули нещодавно.  

Всі інші, хто подає заяву на притулок після перебування у США більше одного року, мають довести існування виняткових обставин, які завадили їм подати заяву раніше, або зміну обставин, яких раніше не існувало, що надають підставу просити притулку.